X
Rezervasyon ve Bilgi : 0252 612 92 35

Muhafazakar Villalar

Muhafazakar Villalar

Muhafazakar Villa Tatili

Tatil planı gerçekleştiren ve kalabalık otellerde tatil yapmak istemeyen muhafazakâr aileler için özel olarak tasarlanmış muhafazakâr villalar, konaklayacak misafirlerin inançlarına uygun tatil yapmalarını sağlamak amacıyla tasarlanan villalardır. Son yıllarda helal tatil evleri, tatil severler tarafından en çok tercih edilen alternatif tatil seçeneği haline gelmiştir.

Muhafazakar villaların özellikleri nelerdir?

Tatilini mahremiyet anlayışına uygun bir şekilde ve tatil süresince ibadetlerini eksiksiz yerine getirmek isteyen kişiler için hazırlanmış olan muhafazakâr villalar, evinizin rahatlığını aratmayacak lüks ve konfor ön planda tutularak tasarlanmıştır. Tüm villalarımızın kendine özel olarak kullanılabileceği ve ailelerin tatil boyunca huzur bulabileceği bahçeleri bulunmaktadır. Türkiye’nin birçok bölgesinde istediğiniz alanda villaları kiralama avantajınız da bulunmaktadır. Bahçenin etrafı tamamen kapalı ve dışarıdan hiçbir şekilde görünmemektedir. Villa, kiraladığınız sürece tamamen size ait olacağından, sizi kimse görmeden ve rahatsız etmeden sevdikleriniz ile beklentilerinizin üzerinde bir tatil geçirebilirsiniz.

Muhafazakâr villalar, birçok 5 yıldızlı otelden daha lüks olarak hazırlanmış ve aynı zamanda maliyet olarak daha uygundur. Firmamız birçok bölgede kiralık muhafazakâr villaları en uygun fiyatlara sunmaktadır. Villalar içerisinde bulunan eşyaların tümünün bakım ve temizlikleri büyük bir titizlikle belirli zaman aralıklarında yapılmaktadır. Aileler bu villaları istedikleri tarih aralıklarında ve istedikleri süre boyunca kiralayarak muhteşem bir manzaraya sahip, havuzlu ve doğa içerisinde kusursuz bir tatil geçirebilirler.

Muhafazakar tatil villalarının fiyatları neye göre değişmektedir?

Tatil sever birçok aile, muhafazakar tatil villası kiralama işleminden önce fiyat konusunda şüphe duymaktadır. Genel olarak 5 yıldızlı otellere bakıldığında daha uygun maliyetlerde olan tatil villalarının, bölgesine ve özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Her bütçeye uygun olarak hazırlanmış olan muhafazakâr tatil evleri herkes tarafından rahatlıkla kiralanabilir.

Muhafazakar tatil villası kiralama

İnternet sitemiz üzerinden kiralık muhafazakâr villalara göz atabilir ve sizlere özel oluşturulan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm soruları hiç beklemeden sizler için 7 gün 24 saat çalışan müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz.  

Ürünler 1 - 8 / Toplam 71

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Villa Metehan

  Villa Metehan

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  165 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 2. Villa Eylül

  Villa Eylül

  3 ODA · 7 KİŞİLİK
  167 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 3. Villa Sıla

  Villa Sıla

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  170 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 4. Villa Tahin

  Villa Tahin

  3 ODA · 6 KİŞİLİK
  178 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 5. Villa Meltem 1

  Villa Meltem 1

  1 ODA · 2 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 6. Villa Leman

  Villa Leman

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 7. Villa Bahçe

  Villa Bahçe

  4 ODA · 8 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 8. Villa Alize

  Villa Alize

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

Ürünler 1 - 8 / Toplam 71

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla