Make a Reservation
Advanced Search
Günlük 1500, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
3
Günlük 1500, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
3
Günlük 1500, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
2
Günlük 900, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
2
1
1
Günlük 1250, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
2
Günlük 800, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
3
Günlük 715, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
2
Günlük 571, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
2
1
1
Günlük 500, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
2
Günlük 678, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
2
1
2
Günlük 1142, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
3
Günlük 1750, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
3

Denize Yakın Villalar

Denize Yakın Muhafazakar Villalar

Tatil severler, artık tatil yaparken konut tipi kadar konutların bulunduğu lokasyona da önem gösteriyor. Villaların merkezi noktalara olan yakınlığı, manzarası ve denize yakınlığı tatil severlerin tercihlerini büyük ölçüde etkiliyor. İslami Tatil Villaları, tatilini doğanın yeşili ve denizin mavisi ile iç içe geçirmek isteyen tatil severler için denize sıfır muhafazakar kiralık villa konsepti oluşturuyor.

 

Denize Sıfır Muhafazakar Villa Çeşitleri Her Tatil Severe Hitap Ediyor

Kiralık villaların birçoğunda geniş havuz terasları ve bahçeler bulunuyor. Bu bahçelerde konukların huzurlu bir şekilde ferahlaması için özel yüzme havuzlarına yer veriliyor. Ancak bazı konuklar, yaz aylarında ferahlamak için yalnızca havuzları yeterli bulmuyor ve tatil bölgesinde yer alan plajlara da anlık olarak ulaşmak istiyor. Konukların bu talebini karşılamak amacıyla villa kataloğunda pek çok denize sıfır kiralık villa bulunuyor. Bu denize sıfır villalar özellikle Akdeniz ve Ege bölgelerinde yoğun bir şekilde tatil severlere sunuluyor. Denize sıfır kiralık villa tipleri, hem geniş gruplara hem de çekirdek ailelere hitap etmek amacıyla zengin bir yelpazeye sahip oluyor. Balayı çiftleri için denize yakın muhafazakar balayı villaları, çekirdek aileler için 2 yatak odalı denize yakın villa, kalabalık aileler ve arkadaş grupları için ise toplamda 12 kişiyi ağarlayabilen denize sıfır kiralık villa tipleri bulunuyor.

 

Denize Yakın Muhafazakar Villalar Tatil Severlere Tatilin En Huzurlu Halini Sunuyor

Denize yakın villalardan rezervasyon yapan tatil severler, bölgenin en ünlü plajlarına 4 ile 5 dakika gibi kısa süreler içerisinde ulaşabiliyor. Antalya’nın Kalkan bölgesinde yer alan denize yakın villalar, doğrudan deniz kenarında olmasa da bölgeye oldukça hakim bir noktada konumlanıyor. Villaların bu konumu, konuklara adeta büyüleyici bir manzara sunuyor. El değmemiş tabiatın yeşili, gökyüzünün saflığı ve denizin mavisi bir araya geldiğinde ortaya çıkan manzara konuklara adeta ruhsal bir dinginlik sağlıyor. Denize yakın villaların havuz terasında şezlonga uzanıp manzarayı seyretmek, konuklara en az o denizde yüzmek kadar etkili bir deneyim sunuyor.

 

Denize Sıfır İslamı Villa Kiralama Fiyatları

Deniz kenarı kiralık villa fiyatları genellikle villanın misafir kapasitesine, net konumuna ve konuklara sunduğu olanaklara göre değişiklik gösteriyor. Denize sıfır kiralık yazlık villa fiyatları, denize uzak konumda yer alan villalara oranla bir miktar daha pahalı olabiliyor. Bu villaların konuklara sunduğu tatil deneyimi adeta verilen ücret ile kıyaslanamayacak kadar değerli oluyor.  Fiyatlarda değişiklik olmasına rağmen daha uygun kiralama fiyatlarına sahip denize yakın villa bulmak da mümkün oluyor.

 

Denize Sıfır Helal Villalar Konukları Memnun Ediyor

Tatil severler, gerek mahremiyetlerine verdikleri önem gerekse de huzurlu bir tatil arayışı sebebiyle son zamanlarda tatil rezervasyonlarını muhafazakar villa tiplerinden yana yapıyor. Bu villaların havuz terasları ve bahçeleri, uzun duvarlar ya da çitler ile çevriliyor. Korunaklı villa anlayışı ile yapılmış helal tatil villalarının bahçeleri, kesinlikle dışarıdan görünmüyor. Üstelik muhafazakar villa denize sıfır yapısıyla da konuklara büyük bir ayrıcalık sunuyor.

 

Benzersiz bir tatil deneyimi için aradığınız denize yakın villalar, yüksek konfor ve kalite ayrıcalığı ile İslami Tatil Villaları’nda sizleri bekliyor. Kalkan Muhafazakar Villaları, Fethiye Muhafazakar Villaları, Antalya Muhafazakar Villaları gibi bölge tercihleri de yapabileceğiniz korunaklı villalar için hemen kataloğu inceleyerek kendinize en uygun villayı bulabilir ve ayrıcalıklı tatil deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.socks the catcat claw socksdog socksdog facedog momcustom dog socksdog footprintfunny dog facesocks for dogsdog dadpersonalized dog giftsdog face socksmeine namenskettekette mit namenkette mit namenmeinenamenskettehalskette englischnamenskette silberpersonalisierte kettenamenskette gold