X
Rezervasyon ve Bilgi : 0252 612 92 35

İSLAMİ TATİL VİLLALARI HAKKINDA

İslami Tatil Villaları markamızın muhafazakar aileler için villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.islamitatilvillalari.com internet sitesidir. İkincil web sayfamıza www.muhafazakartatilvillalari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Emlak sektöründe hizmet verdiğimiz web portalına www.navieraestate.com adresinde faaliyet gösteren web sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bu sunumlarda yer alan tüm evlerin güncel fiyat ve bilgileri islamitatilvillalari.com sayfamızda bulunmaktadır. Şirketimiz, tatil amaçlı daire, ev ve özel evlerin kısa süreli kiralanmasının organizasyonu ve emlak satışı ile ilgilenmektedir.

Acentemiz sadece yurtiçinde değil yurtdışında Amerika olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri dahil birçok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteleri ile ortak çalışmaktadır.

Bodrum, Fethiye, Kaş, Kalkan, Göcek, Dalyan, Marmaris, Didim, Kuşadası, Kıbrıs ve Yunan Adaları bölgelerinde portföyümüzde bulunan Özel Yüzme Havuzlu Villalar, Balayı villaları, İslami muhafazakar tatil villaları ve Denize sıfır villalar kategorisinde olan Tatil evlerimiz size kusursuz bir tatil hizmeti vermeyi prensip edinmiştir.