Make a Reservation
Advanced Search
Günlük 8000, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
10
5
4

Geniş Aile Villaları

Muhafazakar Geniş Aile Villaları

Son zamanların popüler konaklama alternatiflerinden olan muhafazakar villalar, Ege ve Akdeniz Bölgesinde bulunan seçenekleri ile oldukça tercih ediliyor. Her yıl konaklama için yerli ve yabancı binlerce turistin tercih ettiği muhafazakar villalar dışarıdan görünmeyen havuz ve güneşlenme alanı nedeniyle mahremiyete önem veren aile ve arkadaş grupları tarafından da yoğun ilgi görüyor. Muhafazakar villalar yalnızca muhafazakar yaşam biçimini benimsemiş aileler tarafından değil, gösterişli villalarda sessiz, sakin ve konforlu bir tatil geçirmek isteyen herkes tarafından tercih ediliyor.

Muhafazakar Villa Tatilinin Tadını Sevdiklerinizle Beraber Çıkarın

Muhteşem doğa manzaraları, etrafı çit veya duvarlar ile çevrili korunaklı havuzlarının yanında geniş ailelerin konaklayabileceği konforda düzenlenmelerinden dolayı da muhafazakar geniş aile villaları oldukça tercih ediliyor.  Kalabalık aile ve arkadaş gruplarının konforu düşünülerek dizayn edilen muhafazakar geniş aile villalarında 12 kişiye kadar konaklama gerçekleştirilebiliyor. 3-6 odalı muhafazakar geniş aile villalarında ek olarak sauna, jakuzi, barbekü alanı, sinema salonu, masa tenisi gibi aktivite alanları da bulunuyor.

Kalabalık Aileler İçin Muhafazakar Villa Kiralama Fiyatları

Geniş aile villaları, özellikle aileler için tasarlandığından dolayı korunaklı ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına dikkat edilerek tasarlanan yapılardır. Tatil zamanını konfor ve güven içinde geçirmek isteyen tatil severlerin gözde konaklama yerlerinden olmasının bir nedeni olarak da bu sayılabilir. Kiralık villa türleri içinde yer alan geniş aile villaları, çeşitli özelliklere göre fiyatlandırılmaktadır. Bu niteliklere genel olarak bakılacak olursa;

  1. Kiralanacak olan villanın kapasitesi
  2. Villanın kiralanma dönemi
  3. Villa içinde bulunan ekstra özellikler (özel havuz, evcil hayvan bakım izni, klima)
  4. Villanın bulunduğu konum
  5. Villa içerisinde ekstra yatak talebi gibi özellikler görülebilir.

Otellere göre çok daha uygun fiyata konaklama sağlayabileceğiniz geniş aile villalarını yılın her döneminde tercih edebilir, kapalı havuz, ısıtmalı havuz vb. otellerde bulamayacağınız konfordaki özelliklerden her mevsimde faydalanabilirsiniz. Helal villa anlayışı ile oluşturulmuş İslami villaları aileniz veya kalabalık arkadaş grubunuz ile beraber tercih edebilir, kendinizi evinizde hissedeceğiniz muhafazakar kiralık villalara İslami Tatil Villaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin En Güzel Yerlerinde Muhafazakar Geniş Aile Villaları ile Unutulmaz Bir Tatil Yaşayın

Muhafazakar Geniş aile villaları adından da anlaşılabileceği gibi kalabalık aile ve arkadaş gruplarına hitap eden muhafazakar villa çeşitleri arasındadır. Genel olarak geniş ve kalabalık ailelerin tercih etmiş olduğu geniş aile villaları, otelde kalmak istemeyen bireylerin sıklıkla tercih ettiği konaklama alternatiflerinden biri olarak gösterilebilir. Balayı çiftlerinin muhafazakar balayı villaları’na alternatif olarak değerlendirebileceği geniş aile villaları özellikle Fethiye ve Kalkan bölgelerinde yoğun ilgi görmektedir. Fethiye muhafazakar villaları veya Kalkan muhafazakar villaları‘nın eşsiz manzarasına karşı sevdiklerinizle beraber tatilin keyfini İslami Tatil Villaları garantisi ile çıkarabilir, unutulmaz bir villa tatili için rezervasyonunuzu şimdiden gerçekleştirebilirsiniz.