Your search results

Gizlilik Politikası

İslami Tatil Villaları sistemine dahil olan üyelerin www.islamitatilvillalari.com internet sitesi vasıtası ile ilettikleri kişisel bilgilerini, üyeleri ile yaptığı Kullanıcı Sözleşmesi’nde belirtilen amaçlar ve şartlar haricinde kesinlikle kullanmayacak ve üçüncü kişilere kesinlikle bilgi iletilmeyecektir.

Kişisel bilgiler; Ad-Soyad, E-posta adresi, Telefon Numarası, Adres, Banka hesap numaraları ve Kredi Kartı bilgileri gibi Üyeleri tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup kısaca Gizli Bilgiler olarak tanımlanmıştır.

İslami Tatil Villaları, kişisel bilgileri kendi bünyesinde müşteri değerlendirmesi ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilir.

İslami Tatil Villaları, Gizli Bilgileri özel ve gizli tutmayı, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerinin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt eder.

İslami Tatil Villaları, kendi kontrolünde olan gizli bilgilerin korunması ile ilgili aşağıda bulunan güvenlik şirketleri ile işbirliği yapmakta ve bilgileriniz güvenle korunmaktadır.

Yorum Yazın