Reset Password

Make a Reservation
Advanced Search

Kiralık Villalar

Özel tatil yörelerinin bulunduğu Akdeniz ve Ege’de yer alan kiralık villalar

Kiralık Villalar

Ev konforunun otel şıklığı ile birleştiği kiralık villa tatilleri, romantik balayı tatillerinden geniş aile tatillerine kadar herkes tarafından tercih edilmektedir. Kiralık villalar, Ege ve Akdeniz kıyılarının en gözde bölgelerinde yer alırken her ihtiyaca cevap verebilecek özelliklere sahiptir. Denize sıfır villaların yanında, dağ havasının ortasında, kendine ait havuzu, kendine ait bahçesi ile tepelere konumlanmış deniz manzaralı muhafazakar kiralık villa seçenekleri bulunur. Deniz manzaralı villalar, orman manzaralı villalar, denize sıfır villalar, özel havuzlu villalar, çocuk havuzlu villalar ve tatil beldesi merkezde villalar kiralabileceğiniz villa seçeneklerinden bazılarıdır. Bunların dışında isterseniz korunaklı villalar, ortak havuzlu villa ya da merkezden uzak villalar da kiralayabilirsiniz. Bu villalarda, huzur ve güven içerisinde doğanın kalbinde olmanın, temiz hava ile deniz havasının keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Kiralık villa muhafazakar misafirlerimizin özellikle tercih ettiği tatil seçeneklerinden biridir. Son zamanlarda muhafazakar villalar bir çok aile için en çok tercih edilen tatil villalarından biri haline gelmiştir.Bu muhafazakar villalarda havuzlar dışarıdan görülemeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Villanın etrafındaki tüm güneşlenme alanları da dışarıdan görülemeyecek şekilde tasarlanmıştır. Villa bahçesi de sadece villa içerisindekilerin görebileceği şekilde planlanmıştır. Özel olarak korunaklı bir şekilde dekore edilmiş bu kiralık villalar gözlerden uzak bir tatil geçirmek isteyen herkes için idealdir. İslami villalar konusunda detaylı bilgi için muhafazakar villalar bölümüne bakabilirsiniz.Deniz manzaralı yatak odaları, yine denize nazır banyoları ve geniş oturma alanları ile geniş aileler için konforlu kiralık villalar kadar lüks dekorasyonları ile dikkat çeken özel kiralık villalar da bulunmaktadır. Denize sıfır villalar kadar ilgi gören deniz manzaralı villaları çok farklı bölgelerde bulabilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi için Deniz manzaralı villalar kısmına göz atabilirsiniz.

 

Uzun süre hayali kurulan romantik balayı tatilleri için de korunaklı villa kiralama tercih edilmeye başlanmıştır. Balayı tatilleriniz için tercih edebileceğiniz villa örneklerini ve detaylarını Balayı villaları kısmında bulabilirsiniz.

 

Geniş aileler ya da kalabalık arkadaş gruplarının tercih ettiği Geniş aile villaları ve Çocuk havuzlu villalar da daha büyük villalar tercih etmek isteyenler için hazırlanmıştır.

 

Villa kiralayarak yapacağınız tatilinizi çeşitli aktiviteler ile daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Villa çevresinde doğa yürüyüşleri yapabilir, yakın çevrede bulunan tarihi ve turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz. Mehtap turu gibi tekne turları ve tekne gezileri ile, havuz keyfi yanında deniz sefası yaparak tatilinizi zengineştirip, huzur dolu tatil anıları biriktirebilirsiniz. Kiralık villa tatil planı yaparken bu plana ekleyebileceğiniz onlarca aktivite olduğunu unutmayın. Kiralık villa tatili, eğlenceli ve hareketki bir tatil arzu edenler kadar doğa ile baş başbaşa sakin bir tatil arzu edenler için de uygundur. Huzur dolu islami kirallık villalar ve birbirinden farklı villa seçenekleri sitemizde sizleri bekliyor.

DEVAMI... GİZLE

Kiralık Villalar

Özel tatil yörelerinin bulunduğu Akdeniz ve Ege’de yer alan kiralık villalar

Günlük 300, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
6
3
4
Günlük 250, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
4
2
3
Günlük 313, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
6
3
2
Günlük 903, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
10
5
4
Günlük 286, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
4
2
2
Günlük 421, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
12
6
6
Günlük 285, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
8
4
4
Günlük 250, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
2
1
1
Günlük 322, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
Yorum 0
4
2
2