Make a Reservation
Advanced Search

Balayı Villaları

Ege ve Akdeniz’in en güzel lokasyonlarında yer alan balayı villaları

Balayı Villaları
Günlük 571, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
3
Günlük 571, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
3
Günlük 500, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
2
Günlük 500, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
2
Günlük 500, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
2
Günlük 286, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
2
Günlük 286, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
2
Günlük 350, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
3
Günlük 350, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
3
Günlük 715, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
2
Günlük 392, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
4
2
1
Günlük 822, 00 TL 'den başlayan fiyatlarla
6
3
3

Balayı villaları yeni evlenen ya da evliliklerini yenileyerek tazeleyen çiftler için özel olarak düşünülmüştür. Otellerin mahremiyet konusunda yeterli olmadığını düşünen çiftlerin kendi evlerinin rahatlığında tatil yapabilmelerini sağlayan balayı villaları, çeşitli avantaj ve fırsatlarını büyük bir özenle sunmaktadır. Kiralık villa arayan çiftlerin özellikle tatil zamanlarında rahatlamak ve iyi bir zaman geçirmek için villaları tercih edecekleri bilinen bir gerçektir.

Uygun balayı villaları çiftlerin sıklıkla kullandığı konaklama çeşitlerindendir. Balayı villasının uygunluğu çiftlerin tercih ettiği özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Balayı villası kiralamak için öncelikle dikkat edilmesi gereken bazı hususlar olduğu unutulmamalıdır. Bu hususlar tatilin ve konaklama imkanı veren villadan alınan verimin artması yönünde önemli adımlar içermektedir.

Öncelikle uygun balayı villaları seçimi yapılırken villanın merkeze  olan uzaklığına dikkat edilmelidir. Eğer villanın bulunduğu bölgeye şahsi araç ile ulaşım imkanı bulunmuyor ise merkeze dönüş yapmak belirli bir zahmet getirecektir. Bu da tatilin kalitesini düşüren faktörlerden biri olabilir. Eğer araç var ise balayı villasının merkezden uzaklığı yerine otopark yeri bulup bulamayacağı konusunda araştırma yapılmalıdır. Araçların yoğun kullanıldığı bir tatil bölgesinde trafiğe çıkmak, zaman kaybına yol açabilir.

Trafik dışında dikkat edilmesi gereken bir konu da tatil bütçesidir. Uygun bütçeli balayı villaları ararken bütçenin hesaplanması ve ona göre villa aranması yerinde bir hareket olacaktır.

Kiralık balayı villaları bir çok tatil bölgesinde kullanılmaya başlanmıştır. Balayı planlarını villa kiralama odaklı yapan çiftlerin öncelikle tatil yapmak istedikleri rotaları belirlemeleri gerekmektedir. Belirlenen tatil rotasından sonra villadan beklenen kriterler sıralanarak villa kiralama hizmeti veren firmalar araştırılmalıdır. Piyasada villa kiraladığını iddia eden ancak tatil yapmak isteyen bireyleri kandırmaya çalışan kişiler de bulunmaktadır. Villa kiralama yapmadan önce, ilgili kurumun güvenilirliğini net bir şekilde ortaya koyması gerekmektedir. Aksi takdirde tatil için ayrılan zaman ve paranın boşa gitmesi gibi bir durum ile karşılaşılması içten bile değildir.

Kiralık balayı villa çeşitleri, villanın kiralama süresince kullanılacak olan özelliklerine göre belirlenmektedir. Villanın özellikleri ne kadar çok olursa ücreti de o oranda değişkenlik gösterecektir. Sağlamış olduğu özellikler değerlendirildiğinde popülerlik oranı da aynı oranda artacağı için, kısa bir sürede başkaları tarafından kiralanabilir. İdeal bir villa kiralama işlemi yapmak için konaklama yapılacak olan zamandan önce araştırmalara başlanması, kiralama sırasında telaş yaşamamak için önemli bir konudur.

  •  Özel havuzlu villalar
  • Jakuzi, termal kaplıca vb. özellikleri bulunan villalar
  • Mahremiyete daha çok önem verilen villalar. Bu tarz villarda havuz ve teras bölümleri dışarıdan bakıldığı zaman görülmemektedir. Bu yönü ile bakıldığında balayı için ideal bir özellik olduğu söylenebilir.

Denize yakın balayı villaları da en çok tercih edilen villa çeşitleri arasındadır. Gece ya da gündüz farketmeksizin deniz kenarında huzur bulmak isteyen çiftlerin fazla efor harcamadan denize ulaşmasını sağlayan villalar, merkeze de oldukça yakın olması ile de bilinir. 

  • Evcil hayvan izin verilen balayı villaları da hayvansever çiftler için önemli bir seçim kriteri olarak görülebilir. Hayvan dostu villalar bulunabildiği gibi, villa kiralama firması ile konuşularak hangi villalarda evcil hayvan  konaklaması yapılabildiği sorulabilir.

DEVAMI... GİZLE