X
Rezervasyon ve Bilgi : 0252 612 92 35

Balayı Villaları

Balayı, evlenme hayali kuran çiftlerin hayatlarını birleştirme süreçte özenle planladıkları özel ve güzel günlerdir. Balayı villaları yeni evli çiftlerin bu çok özel tatilini unutulmaz kılmak için tasarlanmış özel konaklama mekanlarıdır.

Eski bir deyişle evlilik ilk, balayı ise ikinci adımdır. Evliliğin bu çok özel döneminin ilk ortaya çıkışıyla ilgili en çok bilinen efsane şöyledir; Babilliler’de evlilik töreni sırasında ve sonrasında 30 gün boyunca bal ikram edilip birlikteliklerinin ilk ay gibi tatlı geçmesi dilenir bu nedenle de bu sürece balayı denirmiş.

Balayı Tatili

Yeni bir hayata beraber adım attığınız eşinizle, adını nerden alırsa alsın bu özel günleri ince detaylarla unutulmaz kılmak sizin elinizde. Sevdiklerinizin mutluluğunuzu paylaştığı kalabalık yorucu ve uzun hazırlık gerektiren düğünlerden sonra balayı tatili huzura ve sakinliğe kavuşabileceğiniz en iyi alternatiftir. Denize yakın, eşsiz doğa manzaralarının içinde, tertemiz havasıyla balayı villalarında yeni bir hayatın ilk günlerini sevdiğinizle baş başa ve huzur içinde geçirebilirsiniz. Konforunuz düşünülerek hazırlanmış balayı villaları etrafında bulunan doğal yürüyüş parkurları, tarihi ve turistik yerler, masmavi deniz seçenekleriyle de size bir tatilden beklediğiniz her şeyi sunmaktadır. Ege ve Akdeniz en güzel lokasyonlarında yer alan balayı villaları günübirlik turlar, kültür gezileri, yöresel lezzetler gibi sınırsız seçenekleriyle de yeni evli çiftler için çok uygundur. Balayı otellerinden farklı olarak balayı villaları kendinizi evinizde ve güvende hissedeceğiniz detaylarla daha özel bir seçenektir. İster birlikte ister eşinize sürpriz yaparak karar vereceğiniz bu tatil seçeneğini, evliliğinizin tüm güzel yılları boyunca tercih edeceğiniz bir gelenek halini alacağına emin olabilirsiniz.

Balayı mahremiyeti, gerek muhafazakar çiftlerin gerekse de balayı kiralık villa hizmeti sunan şirketler için çok önemli bir detaydır. Bu nedenle etrafı sakin konumlandırılan bu villalarında hayatınızı paylaşacağınız eşinize güvenli ve huzurlu bir ortam sağlayarak çok hoş bir sürpriz yapmış olursunuz. Sahil boyunca yapacağınız akşam yürüyüşleri, balkonundan geceleri seyre dalacağınız parlak yıldızlarla kaplı gökyüzü ve tertemiz havasıyla balayı villaları hayatınızın en önemli kararını eşinizle birlikte kutlayacağınız özel mekanlardır.

Sadece düğün sezonu olarak nitelendirilen yaz aylarında değil, kış düğünleri sonrasında da balayı villalarında sevdiğinizle baş başa keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. 

Ürünler 1 - 8 / Toplam 37

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Villa Metehan

  Villa Metehan

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  165 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 2. Villa Eylül

  Villa Eylül

  3 ODA · 7 KİŞİLİK
  167 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 3. Villa Sıla

  Villa Sıla

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  170 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 4. Villa Tahin

  Villa Tahin

  3 ODA · 6 KİŞİLİK
  178 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 5. Villa Alize

  Villa Alize

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 6. Villa Meltem 2

  Villa Meltem 2

  1 ODA · 2 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 7. Villa Leman

  Villa Leman

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 8. Villa Meltem 1

  Villa Meltem 1

  1 ODA · 2 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

Ürünler 1 - 8 / Toplam 37

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla