Fethiye Villa Kiralama

Fethiye Hakkında
Your search results

Muğla’ya 110 km mesafede bulunan Fethiye, antik çağlardan bu yana aralıksız yerleşim yeri olarak kullanılan bir bölgedir. Likyalılar tarafından kurulan Fethiye, sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi dokusu zengin bir yerdir. Tertemiz denizleri, yemyeşil tepeleri ile dünyada eşi az bulunur özelliklere sahiptir. Likyalalıların Telmessos, Bizanslıların Meğri olarak adlandırdığı bölge Osmanlı yönetimine geçtikten sonra Fethiye adını almıştır. Fethiye kiralık villaları, lüks otelleri, pansiyonları ve kamp alanları ile tatilcilere onlarca farklı tatil seçeneği sunan, Likya kral yolu dahil dünyaca ünlü bir çok trekking yolunun geçtiği özel bir bölgedir. Ölüdeniz, benzeri olmayan tamamen doğal bir milli parktır. Kayaköy, hem doğal hem da tarihi dokusu ile herkesi heyecanlandıran tarihi bir rum köyüdür. Eski rum evlerinin restore edilmesi ile Kayaköy kiralık villaları popülerlik kazanmaya başlamıştır. Burada da, merkezden uzak sadece doğa ile baş başa tatil yapabilmek mümkün olmuştur. Fethiye bölgesinin diğer bir göz bebeği, Kelebekler vadisidir. Kelebekler vadisi, kara yolu ile ulaşımı neredeyse imkansız olan, bakir koylardan bir tanesidir.

Deniz manzaralı, orman manzaralı, denize yakın, merkeze yakın, merkezden uzak, denize sıfır ya da hem deniz hem orman manzaralı villaları ile Fethiye’nin hemen hemen her bölgesinde bulmak mümkündür. Fethiye villa tatili sevenlerin en çok tercih ettiği yerlerden biridir. Geniş arazi üzerinde çok farklı alternatifleri bulmak mümkündür. Bunların yanında bu bölgede yapılabilecek çok farklı alternatifler vardır. Yamaç paraşütünden tekne turlarına, trekking ve hiking gezilerinden kanyon yürüyüşlerine, antik kent gezilerinden safari turlarına kadar aklınıza gelebilecek her tür eğlenceyi burada bulabilirsiniz. Fethiye yazlık kiralık villa seçenekleri, herkesin bütçesine uyabilecek niteliktedir. Lüks villa tatili arzulayanlar için en lüks imkanlar sunulurken, kalabalık ve çocuklu aileler için de oldukça ekonomik kiralık yazlık alternatifleri de mevcuttur.

Fethiye muhafazakar villa kiralamak isteyen aileler, çiftler için sonsuz alternatif bulunan bir yerdir. Korunaklı villaları ile, isterseniz size özel havuzlu, isterseniz çocuk havuzlu seçenekleri ile siz ve ailenize gözlerden uzak, konforlu bir tatil imkanı sunar. Lüks kiralık villaların dışarıdan görülemeyen özel yüzme havuzlarında serinleyebilir, yine dışarıdan görülmeyecek şekilde özel olarak planlanmış alanlarında güneşlenerek güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Muhafazakar tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi villa kiralamadır. Tüm muhafazakar villa alternatiflerini, kiralama koşulları ile fiyatlarını görmek isterseniz Muhafazakar villalar bölümüne göz atabilirsiniz. Fethiye kiralık villa tutmak isteyen misafirlerimiz, kişi sayısına ve özelliklerine göre diledikleri tarzda farklı villa alternatiflerini sitemizde bulabilirler.

Fethiye Kiralık Villaları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

Yorum Yazın

WhatsApp Destek
Powered by