Your search results

Kalkan Tekne Turları

Kalkan tekne turları, kişiye özel olarak yapılan ada ve koy turlarıdır. Günübirlik kişiye özel olarak yapılmayan turlara katılmak isterseniz de yine buradan katılabilirsiniz. Bu tekne turlarının kalkış noktası Kaş oluyor. Ancak Kaş ve Kalkan birbirine çok yakın olduğu için oradan kalkan tekneler de Kalkan iskelesine uğrayarak yolcularını alıyor.

Deniz turları; günübirlik olanlar, kişiye özel tekne turları, gece yatılı tekne turları ya da bir kaç günlük tekne turları olarak ayrılır. Kişiye özel turların fiyatları ve programları tamamen süresine, nereye gidileceğine bağlı olarak değişiyor.  Günübirlik diğer tekne turları ise çok daha ekonomik fiyatlarla belirli koylara gidiyor.

Kalkan’a gelip de Kekovaya gitmemek olmaz tabi. Kalkan’dan Kekova adasına batık şehre giden bir çok tekne vardır. Dilediğiniz günde bunlardan biri ile tura çıkabilirsiniz. Romantik balayılar, doğum günü partileri, evlilik yıldönümleri ve evlilik teklifi gibi özel etkinliklerde de tekne turu organizasyonu yapabilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villaları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

Yorum Yazın

WhatsApp Destek
Powered by