Your search results

Fethiye ATV turu / Jip Safari

Fethiye’de yapılabilecek şeyler denince akla gelen en eğlenceli aktivite; atv ve jip safari turu! Doğanın muhteşem güzelliklerini karadan görmenin en güzel ve eğleceli yolu atv turudur. Bunun yanında jip safari, at safari de bölgenin en eğlenceli aktiviteleridir. Macera tutkunları ile farklı deneyimler yaşamak isteyenler için harika birer seçenek olan bu aktiviteler aynı zamanda göz alıcı Fethiye ve Ölüdeniz manzaralarını izlemek için de bire birdir.

Fethiye atv turu, sabahın erken saatlerinde başlayıp 2-3 saat süren bir turdur. Hiç bir şekilde deneyim ya da ehliyet gerektirmeyen bu tur, otomatik güvenli atv araçları ile yapılır. Sabah erkenden tur şirketi ulaşım aracı sizin otelinizden ya da kaldığınız yerden alır, atv turunun başlayacağı alana götürür. Bu turların daha güvenli olması için trafiğe kapalı, herhangi bir araç ile karşılaşılmaihtimali olmayan yerler tercih edilir. Sabah sekiz gibi başlayan turdan önce bilgilendirme yapılır. Daha önce hiç atv kullanmamış kişilere bilgi ve kısa bir eğitim verilir. Atv araçlarına iki kişi binilebilir. Hatta iki kişi binmenin daha eğlenceli olduğu söylenir. ATV turu Fethiye bölgesinde genelde  Kayaköy ve çevresinde yapılır. Kayaköy yukarıdan harika bir manzaraya sahiptir. Bu turu yaparken tur boyunca eşsiz manzaralara tanıklık edersiniz.  Gemile koyuna kadar ulaşabilen bu turun farklı lokasyonları kapsayanları da vardır. Yol boyunca zorlu ve eğlenceli farklı parkurlardan geçilir. Yaklaşık 2-3 saat kadar süren turun sonunda transfer araçları sizi turun bittiği yerden alıp kaldığınız yere götürür.

Fethiye jip safari ise, gün boyu süren kalabalık grupların da katılabileceği tüm gün bir eğlencedir. Gün boyunca su savaşları, çamur banyoları, köy içi gezileri, yemek ve eğlencenin sınırsız olduğu bu tur büyük arazi araçları ile yapılır. Üzeri açık jiplere ortalama 4-6 kişi binebilir. Tura başlamadan önce yine bu araçlar ile kaldığınız yerden alınır turun başlangıç noktasına getirilirsiniz. Tur programı içerisinde rafting, çamur banyosu, kanyon gezisi dahil bir çok aktivite vardır. Jip safari turu Fethiye çevresinde Tlos antik kenti, Yakaköy ve Saklıkent’i de görmenizi sağlar.

Fethiye Kiralık Villaları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

Yorum Yazın

WhatsApp Destek
Powered by