İslami Tatil Villaları

Biz Kimiz?
Your search results

2010 yılında Yat işletmeciliği ile sektöre giren firmamız, 2015 yılı itibariyle Türkiye’nin en seçkin bölgelerinde Villa kiralama hizmetleri vermektedir. Ekibimiz, Ege ve Akdeniz bölgesi’nin özenle seçilmiş en kaliteli tatil evlerini değerli müşterilerine sunmaktadır.

Şirketimiz; tatil amaçlı ev, daire, villa ve tatil evlerini kısa süreli kiralama organizasyonu ile emlak satış hizmetleri sunar. Villa kiralama sektörü içerisinde profesyonel hizmet veren acentemiz, yurt içi ve yurt dışında bir çok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteler ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Bu acenteler, yurt dışında Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere Birleşik Arap Emirlikleri dahil bir çok ülkede faaliyet göstermektedir.
Firmamız; Bodrum, Fethiye, Kaş, Kalkan, Gökova ve Dalyan bölgelerinde faaliyette bulunmakta olup, faaliyette bulunduğu bölgelerde villa kiralama, konut satışı, arazi satışı gibi konularda profesyonel hizmet vermektedir. Dünya kalite standartlarına uygun farklı özelliklere sahip villa kiralama seçenekleri sunan firmamız, hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güven duygusunu temel prensip olarak benimsemiştir. Şirket müşterileri ile zaman içerisinde oluşan karşılıklı güven ve memnuniyeti sonucunda portföyümüzde kiralama seçenekleri oldukça zengin bir hale gelmiştir. Müşterilerimize, birbirinden farklı özelliklere sahip şık ve lüks villa seçenekleri sunmaktayız. Portföyümüzde, muhafazalar aileleler için bahçesi ve havuzu dahil hiç bir kısmı dışarıdan görünmeyen korunaklı, muhafazakar villalar ile lüks tatil evleri yer alır. Bunun dışında çocuklu aileler için çocuk havuzlu villalar, yeni evli çiftlerin balayı tatilleri için lüks balayı villaları, kalabalık aileler ve geniş arkadaş grupları için tasarlanmış geniş aile villaları seçenekleri de bulunmaktadır.

Türkiye’nin en eşsiz köşelerinde hayallerinizdeki tatil için ihtiyacınız olan villanızı www.islamitatilvillalari.com dan seçebilirsiniz. Arzu ederseniz nasıl bir tatil yeri hayal ettiğinizi bize bildirebilir, sizin için öneriler hazırlamamızı isteyebilirsiniz. Villa kiralama hizmetlerinde villanıza yerleştikten sonra da 7/24 destek alabilirsiniz. Tatiliniz boyunca her şeyin mükemmel olması için tüm ekibimiz hizmetinizdedir.,İslamitatilvillalari.com ekibi olarak dört mevsim kendine has havası ,eşsiz deniz ve orman manzaraları ile en seçkin tatil villalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz.

İdeal Villa Turizm Emlak Ticaret Ltd. Şti. 

Taşyaka Mah. 202 Sokak No:11/2 Fethiye / MUĞLA

Telefon Bilgileri 

Müşteri Hizmetleri : +90 (252) 612 92 35
Ofis Telefon : +90 (252) 606 06 70
GSM / WhatsApp : +90 (545) 612 92 35  

 

Şirket Bilgilerimiz

Vergi Dairesi : Fethiye V.D.
Vergi Numarası : 4701190799 

Yukarıda bulunan şirket bilgilerimizin doğruluğunu ve güncelliğini TC Maliye Bakanlığı İnternet Vergi Dairesinden kontrol edebilirsiniz.

Yorum Yazın