X
Rezervasyon ve Bilgi : 0252 612 92 35

Ovacık Villaları

Fethiye ve Ölüdeniz’in ortasında yer alan Ovacık, konumu itibariyle her 2 noktadan daha serin ve düşük nem oranıyla en çok tercih edilen tatil beldelerindendir. Ovacık kiralık villaları yemyeşil bahçeleriyle huzurlu bir tatil yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.

Ovacık hem yakınındaki güzelliklerle hem de kendi içinde bozulmamış bakir haliyle ilk kez görenleri hayran bırakan bir lokasyondur. İslami tatil villaları, Ovacık'ta unutulmaz bir tatil için size olabildiğince geniş alternatifler sunar.

Ovacık yakınlarında yer alan Kumburnu Tabiat Parkı’nın eşsiz doğası ve yaprakların sesini dinleyerek uykuya dalabileceğiniz huzurlu ortamı ilk alternatiftir. Ovacık merkezi ise alış veriş, eğlence, yerel lezzetler, otantik havası ve sıcacık insanıyla bir başka alternatif olarak karşılar sizi. Yine Ovacık yakınlarında bulunan Belcekız mavi bayraklı plajlarıyla su sporlarına meraklı tatilcilere hizmet vermektedir. Ovacık kısmen serin havası nedeniyle doğa yürüyüşleri için en uygun rotalardan biridir. Yamaç paraşütü de adrenalin sevenler için bir başka seçenektir. Tatilden beklentiniz oksijen depolamak, yeşille ve huzurla kucaklaşmaksa dağ ve orman manzarası seçenekleriyle Ovacık kiralık villaları size en uygun konaklama seçeneğidir. Mendos Dağı ve Babadağ’ın oluşturduğu serinlik, merkezden alabileceğiniz organik yiyecekler, ailenizle yemyeşil bahçelerde geçirdiğiniz saatler sizi o çok özlediğiniz doğal hayatın kucağına atar. Ovacık ayrıca daha doğal ve köy havasında olmasının avantajıyla diğer tatil noktalarına oranla daha hesaplıdır. Bu kendine has yerde dilerseniz Jeep ya da at safariyle eğlenceli bir gün geçirebilir, Saklıkent ve Kelebekler Vadisi gibi saklı güzelliklere düzenlenen turlara katılarak kültür tatili de yapabilirsiniz. Ölüdeniz’de bulunan Etnografya Müzesi de bölgede bulunan ve Anadolu’da yaşamış uygarlıkların oluşturduğu tarihin izlerini sürebileceğiniz, ilginç motiflerle geçmişi anlayabileceğiniz bir diğer önemli kültür merkezidir. Ovacık’ın serinliğiyle bütünleşen bir diğer özel seçenek de Türk hamamlarıdır. Sizi dinlendiren ve yenileyen bu geleneksel hamamlar tatilinize otantik bir renk katmak için tasarlanmıştır. Bu hamamlar özellikle bölgeye sonbaharda ve kış aylarında gelen ziyaretçilerin çok tercih ettiği turistik yerlerdir. Ovacık tüm bu seçenekler nedeniyle Fethiye ve Ölüdeniz’e gelen turistlerin de günü birlik uğrak yerlerindendir.

Ovacık tatil villaları muhafazakar ailelerin tüm hassasiyetleri düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Dışardan görünmeyen havuzu ve etrafınıza baktığınızda görebileceğiniz uçsuz bucaksız yeşillikleriyle size güvenli bir ortam sağlar. Ovacık kiralık villaları sıcağa karşı mesafeli olup doğayla içiçe gözlerden uzak serin tatil yapmayı seven tatil severler için vazgeçilmezdir.

1 Ürün(ler)

sayfa başı

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
  1. Villa Ozzy

    Villa Ozzy

    4 ODA · 8 KİŞİLİK
    650 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

1 Ürün(ler)

sayfa başı

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla