X
Rezervasyon ve Bilgi : 0252 612 92 35

Kayaköy Villaları

Kayaköy Villaları

Fethiye’nin en özel destinasyonlarından Kayaköy’ün farklı bölgelerinde doğayla iç içe yer alan Kayaköy kiralık villaları huzurlu bir tatil için vazgeçilmeziniz olacak.

Ülkemizin en güzel tatil bölgelerinden Fethiye doğasıyla, tarihiyle, oksijen kaynağı yeşili ve huzurun maviyle buluştuğu deniziyle her zaman en çok tercih edilen özel lokasyonlardan biridir. Fethiye’ye vardığınızda ilk duygu olarak huzuru içinizde hissedersiniz. Fethiye’nin doğal güzelliklerini, tarihi dokusu tamamlar. Bölge, farklı tatil ortamları arayanlar için su sporlarından doğa sporlarına kadar sınırsız seçenek sunar. Tüm bunların yanında bölge halkının bilinçli tavrı hem doğal yapının bozulmadan gelecek nesillere aktarılmasını, hem de bölgeye gelen misafirlerin memnun ayrılmasını sağlar. Fethiye yılın 12 ayı boyunca canlılığını yitirmez.

Fethiye özellikle Ölüdeniz, Kayaköy ve Kelebekler Vadisi gibi önemli gezi noktalarıyla da turizme önemli katkı sağlar. Ölüdeniz ve Kelebekler Vadisi kanyonu, doğal güzelliklerinin yanı sıra size hissettirdiği huzurlu ve mutlu atmosferiyle de tatilde gezmeyi seven aileler için vazgeçilmezdir.

Fethiye sınırları içinde bulunan Kayaköy, doğasıyla, bitki örtüsüyle, tarihi ve otantik dokusuyla en çok tercih edilen yerlerin başında gelir. Kayaköy kiralık villalarında tatilinizi doğayla içi içe yapacağınız gezilerle, bölgenin tarihi dokusuyla eşsiz bir hale getirebilirsiniz. Sahil şeridinde yapacağınız yürüyüşler size geçmişin kapılarını aralar. Bölgenin en özel tarihi kalıntılarından kaya mezarları yürüyüş yolunuz boyunca gezebileceğiniz tarihi kalıntılardır. Geçmişi Likya’ya dayanan kaya mezarlıkları kayalara oyulmuş görkemli duruşlarıyla ülkemizdeki en önemli tarihi kalıntılar arasındadır. Yerel halkın anlattığı rehberlik niteliğinde kısa bilgilerle Kayaköy daracık sokakları, tarihin izlerini taşıyan evleri, günümüze kadar korunarak gelmiş kalıtlarla ülkemizin en önemli antik kentlerinden biridir. Bu tarihi köyün içinden zirveye kıvrıla kıvrıla yapacağınız gezi sonunda güneşi batışını yakalayabilir ve tarihin yeşille ve maviyle buluştuğu noktada eşsiz bir manzarayla huzur dolu bir akşama başlayabilirsiniz.

Gelelim kendinizi evinizde hissedeceğiniz Kayaköy kiralık villalarına. Yeşilin ve mavinin bin bir tonu içinde yer alan villalarımız sevdiklerinizle baş başa huzurlu bir tatil geçirmeniz için tasarlanmıştır. Özellikle muhafazakar ailelerin hassasiyetleri göz önünde bulundurularak dizayn edilen Kayaköy kiralık villalarında sadece kuş seslerini duyabileceğiniz kalabalıktan uzak bir ortamda ister denizde ister havuz başında gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle baş başa bir tatil için İslami tatil anlayışına uygun Kayaköy Kiralık Villaları sizleri bekliyor. Şifa ve huzur Kayaköy villalarında bir arada.

7 Ürün(ler)

sayfa başı

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Villa Kaya Garden

  Villa Kaya Garden

  3 ODA · 6 KİŞİLİK
  300 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 2. Villa Çağdaş

  Villa Çağdaş

  3 ODA · 5 KİŞİLİK
  350 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 3. Villa Pandora

  Villa Pandora

  4 ODA · 6 KİŞİLİK
  350 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 4. Villa Polyanna

  Villa Polyanna

  5 ODA · 10 KİŞİLİK
  450 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 5. Villa Panorama

  Villa Panorama

  4 ODA · 8 KİŞİLİK
  600 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 6. Villa Ozzy

  Villa Ozzy

  4 ODA · 8 KİŞİLİK
  650 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 7. Villa Bahar

  Villa Bahar

  5 ODA · 10 KİŞİLİK
  657 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

7 Ürün(ler)

sayfa başı

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla