X
Rezervasyon ve Bilgi : 0252 612 92 35

Kalkan Villaları

Kalkan Villaları

Eski adıyla Kalamaki (Güzel Koy) günümüzdeki ismiyle Kalkan ülkemizin en kendine özgü tatil bölgelerinden biridir. Kaş’a bağlı Kalkan, Akdeniz’in karakteristik beyaz evlerinin pembe begonvillerle süslendiği kendinizi uçsuz bucaksız bir bahçede hissedeceğiniz güzelliktedir. Kalkan kiralık villaları doğa severler için en uygun tatil alternatifidir.

Kalkan Osmanlı Dönemi’nden günümüze kadar korunan evleri, antik mezar kalıntıları, açık hava tiyatroları ve diğer tarihi yapılarıyla adeta bir açık hava müzesidir. Kaş ve Patara gibi turistik yerlere yakınlığı da Kalkan’ı konum açısından seçmenizde önemli bir faktördür.

Kalkan Kiralık Villalar

Fethiye ve Ölüdeniz de Kalkan’a yakınlığı nedeniyle günübirlik ziyaretçilere tatil sezonu boyunca açıktır. Tüm bu önemli noktalar Kalkan’a yarım saat uzaklığındadır ve yeni yapılan yollar sayesinde ulaşım çok rahattır. Yakın yerleri gezmek isteyenler içinse Kalkan kasaba havasını koruyan dokusu, uçsuz bucaksız manzarası ve Tarihçi Heredot’un deyimiyle “Dünyanın yıldızlara en yakın yeri”dir. Tüm bu güzelliklerin tescili olarak Kalkan, İngiliz Independent Gazetesi tarafından ‘Dünyanın En Romantik Manzarasına Sahip Yeri’ seçilmiştir. Kalkan, yükseklere tırmandıkça nefesini açan doğası, gün doğumu ve güneşin batışıyla oluşan renk cümbüşleri ve huzurun içinizi kaplayacağı köşeleriyle kendinizi ve sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel tatil hediyesidir. Kalkan’ın yamaçlara uzanan yerleşim planı denizi doyasıya seyre dalacağınız kiralık villalarda tatil imkanı sağlamaktadır. Kalkan’ın sokak sokak dolaşarak keşfedeceğiniz köşeleri, yorgunluğunuzu atmak için limana karşı oturup dinlenebileceğiniz şirin cafeleri, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiz marketleri ve otantik ürünler satan butik mağazaları tüm yıl hayal ettiğiniz tatil için aradığınız tüm huzuru ve rahatlığı size sunar. Ayrıca Kalkan Plajı Caretta Caretta Kaplumbağaları’nın da uğrak yeridir. Bölgeyi cazip kılan bir diğer etken de yöresel lezzetler konusundaki cömertliğidir. Kalkan, adını bir balıktan almasa da yakınında bulunan İslamlar Köyü’nün alabalığı, tepelerde bulunan teras restoranları ve sahilde bulunan ev yemekleri lokantaları Akdeniz mutfağının tüm lezzetlerini tadabileceğiniz bir lezzet diyarıdır.

Özellikle Kalkan kiralık villaları bölge turizminde önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle Kalkan, aile boyu tatillerden balayına uzanan çeşitlilikte turist ağırlamaktadır. Kalkan’ın köylere kadar uzanan kiralık villaları özellikle muhafazakar aileler için özel olarak tasarlanmıştır. Bölgenin doğal yapısına uygun olarak tasarlanan villalar bir çok lüksü içinde bulundurur. Birbirine uzak olarak konumlanan ayrıca özel korunaklı çevresi, doğayla iç içe ortamı, dışarıdan görünmeyen havuzu, uçsuz bucaksız vadi manzarası ve denize yakınlığıyla Kalkan kiralık villaları tatil severleri bekliyor.

Ürünler 1 - 8 / Toplam 68

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Villa Metehan

  Villa Metehan

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  165 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 2. Villa Eylül

  Villa Eylül

  3 ODA · 7 KİŞİLİK
  167 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 3. Villa Sıla

  Villa Sıla

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  170 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 4. Villa Tahin

  Villa Tahin

  3 ODA · 6 KİŞİLİK
  178 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 5. Villa Meltem 1

  Villa Meltem 1

  1 ODA · 2 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 6. Villa Leman

  Villa Leman

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 7. Villa Bahçe

  Villa Bahçe

  4 ODA · 8 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 8. Villa Alize

  Villa Alize

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

Ürünler 1 - 8 / Toplam 68

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla