X
Rezervasyon ve Bilgi : 0252 612 92 35

Deniz Manzaralı Villalar

Tüm bir yıl şehrin karmaşasında mavilikleri özleyenler için deniz manzaralı villalar en iyi tercihtir. Denizin gökyüzüyle birleştiği ufuklara dalarak ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu villalar dört mevsim tatil severleri bekliyor.

Bahar ya da yaz tatil deyince hepimizin aklına deniz gelir. Günlük hayatın koşturmacasında sahile inmeden denize bakıp hayallere dalamadan günler geçer gider. Bu nedenler de bir çok tatil severin ilk kriteri deniz manzaralı konaklamadır. Denize bakmak insanı sakinleştiren, huzurlu hissettiren, yenileyen bir dinlenme şeklidir. Deniz manzaralı villaların en büyük avantajı havuzlarının da maviliklerle birleşecek kadar doğal ve güzel olmasıdır. Infinity olarak adlandırılan bu sistem havuzun denizle birleştiğini hissettirir. Özellikle muhafazakar ailelerin gözlerden uzak havuzu dışardan görünmeyen huzurlu bir ortamda tatil yapabilmesi için deniz manzaralı villalar özel olarak tasarlanmıştır. Akdeniz’in ve Ege’nin turkuazdan maviye, maviden gökyüzüne uzanan eşsiz deniz manzaraları, tatil severlere doyumsuz bir renk şöleni sunar. Tüm bu manzarayı doğal bitki örtüsü ve yeşillikler daha da güzelleştirerek tamamlar. Deniz gören villalar, denizi en iyi gören bölgelerde yeşillikler içinde konumlandırılmıştır. Deniz manzaralı villalarda, kendinizi evinizin rahatlığında, bir otelin konforunda ama herkesten uzakta huzurlu ve güvenli hissedebilmeniz için tüm detaylar düşünülmüştür. Özellikle muhafazakar ailelerin hassasiyetleri düşünülerek özenle dizayn edilmiş bu villalarda havuzlar dışardan görülmeyecek bir konumdadır ve özel güneşlenme bölümleri bulunmaktadır. Deniz görev villalarda maviye doyacağınız bir ortamda huzurlu ve rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Kültür tatili, gezi tatili ve mavi ve yeşilin buluştuğu doğa tatili. Tüm bunlar arasında karar veremiyorsanız işe deniz manzaralı villa seçeneklerini inceleyerek başlayabilirsiniz. Çünkü en güzel tatil bölgelerinde yer alan bu villalar tarihi yerlere günübirlik geziler düzenleyebileceğiniz uzaklıktadır. Günün yorgunluğunu sahilde deniz kenarında bir lokantada akşam yemeğiyle atabilir ya da kendinize villanızın huzurlu ortamında mangal keyfi hediye edebilirsiniz. Doğanın seslerini dinleyerek yapacağınız akşam yürüyüşlerini bin bir çeşit yaz çiçeğinin insanı büyüleyen kokusu tamamlar. Deniz manzaralı villalarınız bölge merkezine, alış veriş noktalarına, lokantalara ve yöresel dükkanlara yakın olduğu için tatile çıkarken yanınıza sadece bavulunuzu ve sevdiklerinizi almanız yeterli olacaktır.

Unutmayın deniz manzaralı villalar en çok talep gören tatil seçeneği olduğundan özellikle yaz sezonu için tarih aralığına karar vererek erken rezervasyon yapmanız çok önemli. Sıradaki tatiliniz için bütçenize uygun deniz manzaralı villalardan birini seçin ve sevdiklerinize maviliklerin kucağında unutulmaz bir hatıra hediye edin.

Ürünler 1 - 8 / Toplam 55

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
 1. Villa Metehan

  Villa Metehan

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  165 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 2. Villa Eylül

  Villa Eylül

  3 ODA · 7 KİŞİLİK
  167 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 3. Villa Sıla

  Villa Sıla

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  170 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 4. Villa Meltem 1

  Villa Meltem 1

  1 ODA · 2 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 5. Villa Leman

  Villa Leman

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 6. Villa Bahçe

  Villa Bahçe

  4 ODA · 8 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 7. Villa Alize

  Villa Alize

  2 ODA · 4 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla
 8. Villa Meltem 2

  Villa Meltem 2

  1 ODA · 2 KİŞİLİK
  179 ₺ 'den Başlayan Fiyatlarla

Ürünler 1 - 8 / Toplam 55

sayfa başı
Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla