Your search results

Kalkan Tüplü Dalış

Tüplü dalış Kalkan ve Kaş bölgesinde yapılan en popüler aktivitelerden bir tanesidir. Dünyanın bir çok yerinden yerli yabancı onlarca turistin sadece dalış yapmak için geldiği bölgede bir çok özel dalış noktası bulunmaktadır. Tüplü dalış aktivetisini günübirlik sadece denemek için yapabilirsiniz. Isterseniz daha profesyonel bir hale gelmek için, uzun süreli eğitimini alabilirsiniz. Tüplü dalış eğitimi alırken de, Kalkan kiralık villa seçeneklerimizde konaklayabilirsiniz. Her biri deniz manzaralı olan Kalkan villalarımızın havuzlu olanları, dışarıdan görülemeyen özel muhafazakar aile villaları seçenekleri bulunmaktadır.

Tüplü dalış turları, profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde yapılır. Deneyimli eğitmenler tura çıkardıkları ekibe gerekli bilgileri verip denemeleri yaptırır. Sonrasında tekne ile açılarak çeşitli yerlerde asıl dalış yapılır. Kalkan tüplü dalış imkanlarının gelişmesi için çok uygun bir yerdir. Bu bölgedeki sularda batmış tanklar ve gemiler bulunmaktadır. Asıl dalışlar bu batıklar çevresinde yapılır. Eşsiz deniz altı manzaralarına, balıklarına ve canlılarına bir de gizemli batıklar eklenmiştir. Kalkan ve Kaş’ta dünyaca ünlü dalış merkezleri bulunmaktadır.

Kalkan tüplü dalış konusunda Kaş ile birlikte rekor denemelerinin yapıldığı, hatta bir çok dalış rekorunun kırıldığı bir bölgedir. Pırıl pırıl mavi suları sadece üstten değil aynı zamanda deniz altından görmek ister, hayatınızda hiç denemediğiniz bir şeyi denemek isterseniz mutlaka tüplü dalış yapmalısınız. Kalkan’da ne yapılır veya ne yapmadan gidilmez sorularının yanıtı, tüplü dalıştır.

Kalkan Kiralık Villaları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

Yorum Yazın

WhatsApp Destek
Powered by