Your search results

Kalkan Jeep Safari

Kalkan, sessiz ve sakin tatil isteyenlerin tercih ettiği bir yerdir. Bu sessiz sakin tatil beldesi Kaş gibi büyük bir turizm merkezine yakın olduğu için, aklınıza gelebilecek tüm eğlenceye de yakındır. Kalkan’da macera dolu, adrenalin dolu etkinlikler tatilinize renk katar. Tüplü dalış, tekne turu gibi denize ve maviye doyuran etlinlikler dışında daha farklı etkinlikler de vardır, mesela jeep safari!

4X4 jeepler ile yapılan turlarda, doğanın kalbinde  şehrin karmaşasıdan uzaklaşmış olursunuz. Dağ, taş dere tepe gezilen bu turlar ulaşılması zor yerlerdeki şelalelere, göllere ve nehirlere ulaşmanızı sağlar. Uzak dağ köylerini, bu köylerdeki yaşamları jeep turlarında görebilirsiniz. En maceralı kısmı ise, sıcaktan bunalan tur arkadaşlarınız ile yapacağınız su savaşları. Üstü açık jiplerde herkesin katıldığı bu su savaşları, bütün günün yorgunluğunu atmanızı ve tamamen serinlemenizi sağlayacak.

Kaş saklıkent jeep safari turlarına Kalkan’dan katılabilirsiniz. Bu turlara katılmak için bir gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekir. Tur şirketi sizi kaldığınız yerden alıp turun başlayacağı noktaya ulaştırır. Tüm ulaşım jiplerle yapılır. Şehrin karmaşasından uzakta dağ köylerinde öğle yemeğinizi yiyebilir, yeşilin ortasında şelalerde yüzebilirsiniz.

Kalkan Kiralık Villaları incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz

Yorum Yazın

WhatsApp Destek
Powered by